CERA VE MOISTURISING LOTION FOR DRY TO VERY DRY SKIN 473 ML | LOSION HIDRATUES PËR LËKURË TË THARË

Uni CosmeticsKodi:3337875597395

Çmimi:
€23,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

CeraVe Moisturizing Lotion Dry to Very Dry Skin është një krem ​​ushqyes për lëkurë shumë të thatë i zhvilluar me ndihmën e dermatologëve që kombinon kombinimin e ceramideve që është baza e CeraVe me Teknologjinë MVE për të siguruar që ka një çlirim të kontrolluar të përbërësve aktivë.

Karakteristikat
Tekstura: locion;
Çështjet e lëkurës: dehidratim, lëkurë atopike, psoriasis;
Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
Mosha: 3+;
Lloji i lëkurës: lëkura e thatë në shumë e thatë, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme;
Përfitimet kryesore: ushqen lëkurën, e lehtë dhe vegane, jo komedogjene;
Formuluar pa: përbërës me origjinë shtazore, aromë.


Përbërësit kryesorë
Ceramidet esenciale 1, 3 dhe 6-II ndihmojnë në rivendosjen e barrierës së lëkurës falë biokompatibilitetit dhe aftësisë për të mbajtur lagështinë;
Acidi hialuronik mund të mbajë deri në 1000 herë peshën e tij në ujë, që do të thotë se është i disponueshëm për të hidratuar lëkurën;
MVE Delivery Technology siguron një çlirim të ngadaltë të përbërësve aktivë për një hidratim që zgjat gjithë ditën.


Si të përdorni
Aplikoni locion hidratues CeraVe për lëkurë të thatë në lëkurë shumë të thatë me bollëk në mëngjes dhe në mbrëmje, në lëkurën e pastruar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë