CERA VE MOISTURISING LOTION FOR DRY TO VERY DRY SKIN 473 ML

Uni CosmeticsSKU: 3337875597395

Price:
€23,99

Tax included

Stock:
In stock

CeraVe Moisturizing Lotion Dry to Very Dry Skin është një krem ​​ushqyes për lëkurë shumë të thatë i zhvilluar me ndihmën e dermatologëve që kombinon kombinimin e ceramideve që është baza e CeraVe me Teknologjinë MVE për të siguruar që ka një çlirim të kontrolluar të përbërësve aktivë.

Karakteristikat
Tekstura: locion;
Çështjet e lëkurës: dehidratim, lëkurë atopike, psoriasis;
Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
Mosha: 3+;
Lloji i lëkurës: lëkura e thatë në shumë e thatë, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme;
Përfitimet kryesore: ushqen lëkurën, e lehtë dhe vegane, jo komedogjene;
Formuluar pa: përbërës me origjinë shtazore, aromë.


Përbërësit kryesorë
Ceramidet esenciale 1, 3 dhe 6-II ndihmojnë në rivendosjen e barrierës së lëkurës falë biokompatibilitetit dhe aftësisë për të mbajtur lagështinë;
Acidi hialuronik mund të mbajë deri në 1000 herë peshën e tij në ujë, që do të thotë se është i disponueshëm për të hidratuar lëkurën;
MVE Delivery Technology siguron një çlirim të ngadaltë të përbërësve aktivë për një hidratim që zgjat gjithë ditën.


Si të përdorni
Aplikoni locion hidratues CeraVe për lëkurë të thatë në lëkurë shumë të thatë me bollëk në mëngjes dhe në mbrëmje, në lëkurën e pastruar.

Please see the payment options below:

 • Banking card payment (Visa, Master Card, Maestro etc.)
 • Payment after receiving the order (available only for the orders on the Republic of Kosovo, Albania and North Macedonia)
 • Banking transfer
 • Western Union – Labinot Vitia, Pristina, Kosovo
 • Money Gram – Labinot Vitia, Pristina, Kosovo
  For more information about bank details, please click here.
  Please see the shipping options below:
  • DHL
  • Kosovo Post
  • Mik Mik Post
  WORLDWIDE SHIPPING
  For the first time in the history of the cosmetics market in the Balkans region, we have launched our newest service – Worldwide Shipping, in order to stand beside our clients as much as possible.
   
  Please click here for more information about the time-of-arrival of your order.

  Estimate shipping

  You May Also Like

  Recently Viewed Products