HUGO BOSS THE SCENT FOR HER EDT 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8005610689333

Çmimi:
€102,64

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

BOSS The Scent for Her, parfumi i ri joshës për gratë.

Frymëzuar nga një udhëtim i joshjes së fuqishme, BOSS The Scent for Her nxjerr një elegancë sublime femërore, ngrohtësi dhe joshjen që shpaloset gradualisht me kalimin e kohës duke tërhequr më pranë gruan BOSS dhe njeriun BOSS.

Nën vizionin krijues të Jason Wu, Drejtor Artistik për HUGO BOSS Womenswear, BOSS aroma për të është realizimi i Gruas BOSS - e fuqishme dhe në të njëjtën kohë femërore në mënyrë unike.

Duke pasqyruar historinë e joshjes nga tërheqja në joshje deri te varësia, BOSS Scent for Her përmban një kombinim të parezistueshëm të fuqishëm të përbërësve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë