JOOP! HOMME NATURAL SPRAY EDT 30ML | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3414206010423

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Joop! Homme Eau de Toilette është një parfum për burra që lartëson individualitetin dhe sensualitetin mashkullor.

Eau De Toilette kap spontanitetin dhe evoluon me çdo aromë unike, duke zbuluar individualitetin e tij.

Ideale për një burrë që i pëlqen të tregojë individualitetin e tij modern, shishja e parfumit të fuchsias së spikatur është edhe e guximshme dhe novatore, duke mbajtur brenda një lëng kompleks.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë