GIORGIO ARMANI SI EDP INTENSE 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3605522035300

Çmimi:
€124,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E përkryer, e guximshme, magjepsëse, Eau de Parfum Intense thekson sensualitetin e gruas Armani.

Aroma kryesore është një aromë joshëse e esencës blackcurrant-vanillë, e kombinuar me një aluzion të fressia së mëndafshtë, dhe një akord intenziv elegant chypre.

Eau de Parfum Intense është për gruan që përqafon jetën dhe dëshiron të ketë gjithçka.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë