YVES SAINT LAURENT Y EDT 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614271716026

Çmimi:
€81,84

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Eau de Toilette është dualiteti i këtyre burrave: Kreu i ndritshëm dhe i ndezur në kontrast me forcën dhe shënimet e sensualitetit të zemrës dhe sfondit.

Një fier i errët qe rezulton me vendosmëri mashkullore..

Me linjat e pastra dhe minimaliste në ndërtimin e tij, ky parfum mban një firmë të fuqishme krijuese falë nivelit që zbulon Y në anën e pasme të shishes.

Parfumi i ri i burrave Yves Saint Laurent premton të jetë misterioz, i adhurueshëm  dhe konkurues.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë