YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM NUIT BLANCHE EDP 90ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614271313119

Çmimi:
€92,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Black Opium Nuit Blanche nga Yves Saint Laurent, premtim i një mbrëmje të bukur dhe unike.

Eau de Parfum nga Yves Saint Laurent ju fton të përjetoni një eksperiencë  misterioze dhe të paparashikueshme të një nate, ku mund të ndodhë gjithçka.

Mes eksitimit dhe ndjeshmërisë, pafuqisë dhe feminitetit, parfumi kombinon energjinë e kafesë me një aromë të gjallë portokalli.

Kjo shishe zbulon një transparencë me ngjyra të ndezura.

Një parfum për të përjetuar natën intensivisht, pa kufij, deri në agim.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë