YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM INTENSE EDP 90ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614272443716

Çmimi:
€124,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Provokuese dhe shkaktuese e adrenalinës me një hit të menjëhershëm të Absinthe Blu, EDP hapet me sipërmarrje frutash Boysenberry, përpara se të zhyten në një zemër me zesty portokalli lulëzimi e kombinuar me një goditje energjike me kafe të zezë të pasur.

E gjallë dhe tërheqëse, aroma vendoset në një bazë të ngrohtë, misterioze të Sandalwood dhe Fasule Vanilla me një aluzion të Liquorice tokësore.

Vendosur në një shkëmb glam, flakë të ngrirë me shkëlqim që ndriçohet nga brenda me lëngun blu.

Shënimet kryesore: Absintet blu, Boysenberry.
Shënime të Zemrës: Jasmine Sambac, Lulja e Portokallit, Kafe e Zezë.
Shënime Baza: Dru sandali, pijeve alkoolike, vanilje.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë