YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM WOMAN EDP 30ml & MASCARA VOLUME 2ml | SET PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614273261593

Çmimi:
€57,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Një set elegant nga marka Yves Saint Laurent. Seti përfshinë Black Opium 30ml Eau de Parfum dhe Mascara Volume Effet Faux Cils N1 2ml. Black Opium është një aromë orientale djegëse për femra. Misterioze, elegante, sensuale, dhe që krijon varësi. Shishja e vogël e zezë misterioze me një shtesë të ngjitësit përmban aromat e kafes së pjekur të zezë, e zbutur me jasemi delikate dhe lule të portokallit, me një notë djegëse të specit rozë. Një përbërje për një femër origjinale dhe misterioze.

Piramida e aromës:

• Notat e larta: spec rozë, mandarinë, portokall, pjeshkë
• Notat e zemrës: lule portokalli, zambak jasemine
• Notat bazë: kafe, vanillë patquli.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë