WOMEN'SECRET INTIMATE DAYDREAM EAU DE PARFUM 100ML & BODY LOTION 200ML | PARFUM & LOSION TRUPI PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8436581945324

Çmimi:
€36,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Intimate Daydream nga Women Secret është një aromë me lule Fruti Gourmand për femra. Kjo është një aromë e re.
Notat kryesore janë mandarina, tangjerina dhe petitgrain; notat e mesme janë jasemini, lule portokalli dhe lule kumbulle; notat bazë janë fasulja Tonka, Musk, Kedri dhe Çokollata e Zezë.

Krijuar në vitin 2021
Parfum 100ml & Losion trupi 200ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë