WOMEN'SECRET EAU MY SECRET EDT 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8413144541124

Çmimi:
€22,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Eau my Secret është frymëzuar nga freskia e një kopshti oriental.

Lulja e portokallit nxit flladin e butë të kombinuar me parfumin e saj sensual me aromën delikate dhe të bukur nga vanilla.

Mandarina italiane, limoni dhe dardha si aromëzat e para e karakterizojnë përshtypjen e parë të kësaj arome.

Personaliteti i vërtetë i kësaj arome shkëlqen për aq kohë sa bajamja, prekja e fshehtë e trëndafilit dhe e jasemines marrin hov.

Aromëza e fundit e pralines, miskut dhe vanillës e bën këtë aromë super të modës, me një identitet të paqartë dhe sensualitet të fortë.

Aromëza kryesore: Mandarin italiane, limon (acid limoni) dhe dardhë;

Aromëza e zemrës: Bajame, trëndafil, jasemin dhe lule të pemës së portokallit;

Aromëza bazë: praline, musk dhe vanillë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë