WOMEN'SECRET EAU MY DELICE EDT 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8413144541117

Çmimi:
€15,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Parfumi femëror Eau My Délice nxjerr freskinë e jetës përmes një eliksiri me shije frute.

Një aromë që sjell optimizëm, përmes aromave ekzotike të grejpfrutit dhe shegës.

Eau My Délice është një aromë femërore me pika të vogla orkideje. Një shpërthim gëzimi që sjell thelbin e jetës.

Një eliksir me fruta me aroma ekzotike, një aromë e shijshme që përcjell feminitetin dhe gëzimin.

Eau My Délice është një eliksir frutash që përfaqëson ftohtësinë e pastër të jetës.

Një aromë optimiste dhe femërore me aromëza ekzotike me lëng që sjellin gëzim.

Aromëzat kryesore moderne të grejpfrutit dhe shegës, të kombinuara me fruta të kuqe dhe aromëza bazë të pemëve dhe muskave, e bëjnë të tërë aromën një kombinim të përsosur: të freskët, femëror dhe të shijshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë