WOMEN'SECRET EAU IT'S FRESH EDT 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8413144520488

Çmimi:
€22,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Eau My Secret është një eliksir frutash që përfaqëson ftohtësinë e pastër të jetës.

Një aromë optimiste dhe femërore me aromëza ekzotike me lëng që sjellin gëzim.

Aromëzat kryesore moderne të grejpfrutit dhe shegës, të kombinuara me fruta të kuqe dhe aromëza bazë të pemëve dhe muskave, e bëjnë të tërë aromën një kombinim të përsosur: të freskët, femëror dhe të shijshëm.

Woman Skert është një markë spanjolle e rrobave të banjës, mbathje dhe bizhuteri e grave që është aktive në Madrid që nga viti 1993.

Marka tani është një degë e kompanisë së madhe Cortofil.
Parfumet e kësaj marke janë prodhuar dhe furnizuar që nga viti 2008 dhe janë frymëzuar nga marka Chloe.

Koleksioni Ou: Eau It's Fresh është një
simbol i pranverës dhe një zonjë që shkëlqen në një ditë me diell.

Marrë nga shënimet e jasemini, freesia, bergamot dhe limoni.

Aromë Grupi: agrumet e luleve
Lloji i aromës: Sweet Sweet Cool

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë