WELLA PROFESSIONALS FUTURA RELAXX | HAUBË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:11761005

Çmimi:
€399,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

HAUBË PËR FLOKË E GJENERATËS SË ARDHSHME. Hauba revolucionare sjellë rehati supreme derisa ju mundëson që të krijoni çfardo stili modern që ju mund ta imagjinoni. E dallueshme me dizajnin e saj inovativ me formë të hapur, Visionair e sjellë stilin dhe tharjen e flokëve në një epokë të re.

 • E thanë shamponin klasik dhe e përcakton stilin modern për flokë me forma valore natyrale si dhe me lëvizshmëri të madhe
 • Para tharje
 • Tharje natyrale
 • Për aplikimin e nxehtësisë tek trajtimet për flokë (me kapak pllastike)
 • Krijoni çfardo stili, edhe me flokë të gjata, duke përdorur diametra rrotulluesh deri në 70 mm

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë