WELLA HAIR COLOR MIXING COMB & BRUSH | BRUSHË & KREHËR PËR NGJYROSJE

Uni CosmeticsKodi:3614228825481

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Wella Brushë për ngjyrsojen e flokëve.

Kjo është brushë profesionale për ngjyrosje të flokëve. Ngjyra: E zezë. Materiali: plastikë.

E përshtatshme për sallone profesionale apo për përdorim në shtëpi.

E mahnitshme për përdorim për ngjyrosje të flokëve, të trajtimit të tyre si dhe për përdorim të keratinit. 

E bën stilimin e flokëve më të lehtë dhe më të përshtatshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë