WAHL PROFESSIONAL HAIR CLIPPER PROLITHIUM SERIES | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:4015110010074

Çmimi:
€99,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku
  • 50% më shumë fuqi sesa Wahl standard prerës me motor magnetik për të shmangur ndërprerjen gjatë prerjes, tërheqjen dhe prerjen e pabarabartë

  • 15 minuta mbushje të shpejt me rrymë për më shumë se 12 minuta punë, mjaftueshëm për prerjen e plotë të flokëve

  • Vetëm 3 orë nevojiten që të mbushet me energji elektrike

 • Pakoja përfshin brisk me sasi të plotë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë