WAHL BALDING FULL HEAD CLIPPER | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:0043917811000

Çmimi:
€61,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku
WAHL BALDING 5 CLARPER flokeve STAR

Kjo brisk quhet makina prerëse më e shkurtër në të gjithë gamën Wahl!

Shtë një pajisje që ka dhëmbët më të vegjël që nuk mbivendosen.

Kjo na garanton prerjen më të shkurtër dhe më të saktë të flokëve.

Ajo është e destinuar për të gjitha llojet e flokëve dhe për krijimin e llojeve të ndryshme të stileve.

Ky prerës mund të brisk në zero, d.m.th. i prerë tullac.

Makina punon me kabull.

Ka një motor të fortë që do të garantojë edhe punë pa humbje të energjisë.


Specifikim:

- zero maksimale

- gjatësia e prerjes: 0.4 mm

- përmban 2 kapele plastike me thellësi: 1,5 dhe 4,5 mm

- ka dhëmbë shumë të vegjël për punë precize

- Motori i qëndrueshëm V5000

- blade kromi

- makine me kabllo

- grupi përfshin pajisje shtesë, përfshirë:

furçë pastrimi, krehër dhe vaj mirëmbajtjeje

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë