VERSACE EROS FLAME EDP 30ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:8011003845330

Çmimi:
€57,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një aromë që ju godet përmes zemrës duke përçuar një mesazh të rëndësishëm për gjeneratat e reja rreth dinjitetit të dashurisë dhe fuqisë së dallimit.

Versace Eros Flame është një aromë për një burrë të fuqishëm, pasionant, me vetë-besim e cili është thellësisht i prekur me emocionet e tij. Notat nuhatëse të Versace Eros Flame janë të karakterizuara nga kontrastet e fuqishme në të cilat përbërësit më fisnik dhe elegant e pasurojnë dhe e fuqizojnë njëra-tjetrën - nga limoni, portakalli, speci i zi, rozmari e egër, dru speci, barbaroza, tipar trëndafili, kedri, patçuli, fasulet tonka dhe vanilla.

Aroma e qëndrueshme dhe mbështjellëse që është njëkohësisht burrërore, një ode e pasionit dhe e festimit të rrëmbimit sensual.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë