VEET DEPILATORY CREAM SILKY FRESH PELLI SENSIBILI 150ml | KREM PËR DEPILIM

UNI CosmeticsKodi:8002910043445

Çmimi:
€7,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kremi Veet Spray On Hair Removal funksionon në afërsi të rrënjës poashtu edhe në flokët e shkurtra, duke e bërë lëkurën tuaj të lëmuar në prekje. Spërkatësi në metodë nënkupton që ju mund lehtësisht ta vendosni në pjesën e vrazhdë për të arritur sipërfaqet si pjesa e prapme e këmbës tuaj, shpejt dhe pa probleme. Formula e jonë e ndjeshme e lëkurës është e pasuruar me Aloe Vera dhe Vitamina E, të njohura për vetitë e tyre qetësuese. Pra, ju do të keni jo vetëm lëkurë të lëmuar, por edhe të butë - dhe rirritja e qimeve ndjehet më e butë, gjithashtu.  

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë