VASELINE PURE PETROLEUM JELLY ORIGINAL 100ml | VASELIN PËR TRUP

UNI CosmeticsKodi:42182634

Çmimi:
€1,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vaseline Pure Petroleum Jelly është një zbutës lëkure dhe buzësh, e testuar me gjenerata për përkujdesje ndaj lëkurës së bebeve. Masë 100% hidratuese për të shëruar thatësinë.

Përdoreni në mënyrë ditore në të gjithë trupin tuaj, poashtu në fytyrën tuaj. Vaseline Jelly shëron lëkurën e thatë, ndihmon në mbrojtjen e prerjeve të vogla, skrapet dhe djegjet, mbron lëkurën nga djegja e erës dhe kërcitjet dhe ulë nivelin e pamjes së linjave të bukura dhe të thata.

Nuk përmban ngjyra, aroma apo element irritues.

Është hipoalergjike dhe jo-komedogjenike.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë