VASELINE LIP THERAPY ORGINAL 20g | VASELIN PËR BUZË

UNI CosmeticsKodi:5099802150117

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • Mbron dhe lehtëson buzët e thata dhe të copëtuara, ndërsa bllokon lagështinë për t'i ndihmuar ata të shëndetshëm
 • Zbut menjëherë dhe qetëson buzët e thata
 • E bllokon lagështinë për të ndihmuar buzët që të shërohen nga jo rehatia
 • E prodhuar nga Vaseline Petroleum Jelly të pastruar trefish
 • Balsami i qartë i buzëve u jep buzëve një shkëlqim natyral.
 • Mbron lëkurën nga efektet e motit dhe ekspozimi
 • I mbani buzët tuaja të shëndetshme dhe të mbrojtura

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë