VALENTINO DONNA EDP 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8411061815106

Çmimi:
€95,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Valentino Donna është misterioze, elegante dhe e përjetshme, si një objekt dizajn i ndritshëm dhe sensual, aroma sillet rreth një kontrasti të përbërësve fisnike dhe delikate.

Valentino Donna, një aluzion për elegancën, brishtësinë, irreverence dhe dashurinë.

Sensuale dhe e pavarur ajo është e aftë për pasion të papritur dhe drojë të papritur.

Shkëlqim dhe sensual, aroma vërtitet rreth një kontrasti të përbërësve fisnikë, delikatë.

Thelbi i trëndafilit, i përzier bujarisht me shënime të bergamotit dhe iris Pallida, ndriçon aromën me shkëlqim të rafinuar dhe një strukturë të paprekshme.

Shënime të ngrohta dhe të forta lëkure të përziera me patchouli dhe vanilje shprehin një karnaval të hollë, të pashmangshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë