ULTRA COMPACT INTIMATE WASH SENSITIVE CARE VEGAN 250ml | PASTRUES PËR ZONA INTIME

Zbritje 40%
UNI CosmeticsKodi:8697420535940

Çmimi:
€1,49 €2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pastruesi për zona intime nga Ultra-Compact ofron higjienë dhe pastrim të zonës së jashtme gjenitale me formulën e saj të zhvilluar me kujdes.

Ndihmon në mbrojtjen e florës normale me përmbajtjen e acidit laktik dhe ruan vlerën natyrale të pH në zonën gjenitale.

Ofron pastrim të butë të lëkurës së ndjeshme dhe e lë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e hidratuar.

Pa SLES & SLS, parabenë, alkool dhe ngjyrues.
I testuar dermatologjikisht.
Vegane.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë