ULTRA COMPACT MOISTURIZING FACIAL CLEANSING GEL VEGAN 250ml | GELL PËR PASTRIMIN E FYTYRËS

UNI CosmeticsKodi:8697420535957

Çmimi:
€2,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gell pastrues nga Ultra-Compact: Falë formulës së tij të veçantë, pastron butësisht papastërtitë, yndyrat dhe mbetjet e grimit në lëkurë.

Me efektin intensiv qetësues të ekstraktit të kamomilit në formulën e tij, qetëson dhe mbron lëkurën tuaj.

Me efektet hidratuese të Aloe Verës, ajo ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga humbja e lagështirës.

E lë lëkurën të duket e pastër dhe e freskët duke stimuluar rigjenerimin dhe rinovimin e qelizave.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë