ULTRA COMPACT MOISTURIZING FACIAL CARE CREAM FOR ALL SKIN TYPES VEGAN 100ml | KREM PËR FYTYRË

UNI CosmeticsKodi:8697420535926

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krem fytyre nga Ultra-Compact e formuluar me Shea Butter, mbron lëkurën tuaj nga faktorët e jashtëm dhe parandalon formimin e pikave të zeza.

Riparon dhe forcon qelizat e lëkurës tuaj duke ndihmuar lëkurën të luftojë shfaqjen e rrudhave me një formulë të pasuruar me Aloe Vera dhe Vitaminë E.

Ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar dhe zvogëlon skuqjen me ekstraktin e kamomilit në formulën e tij.

Falë vetive të larta të mbajtjes së ujit të Acidit Hyaluronic, ai siguron lagështi në lëkurë duke e bërë atë të duket e freskët dhe e shëndetshme.

Aroma e saj unike ndikon pozitivisht në disponimin tuaj dhe të atyre përreth jush.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë