ULTRA COMPACT MOISTURIZING BODY WASH FOR ALL SKIN TYPES VEGAN 500ml | SHAMPO PËR TRUP

Zbritje 38%
UNI CosmeticsKodi:8697420535964

Çmimi:
€1,99 €3,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Shampo trupi nga Ultra-Compact pastron butësisht lëkurën, duke e bërë atë të ndjehet e freskët dhe e ushqyer me formulën e saj të veçantë.

Përmirëson përvojën tuaj të dushit dhe ofron një ndjenjë të pastër pa e tharë lëkurën tuaj. Përveç kësaj, lë lëkurën tuaj me një erë elegante falë aromës së saj unike.

Pa SLES & SLS, parabenë, alkool dhe ngjyrues.
I testuar dermatologjikisht.
Vegane.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë