ULTRA COMPACT BODY MIST MORNING DEW VEGAN 100ml | AROMË PËR TRUP

UNI CosmeticsKodi:8697420536268

Çmimi:
€2,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Aromë trupi me aroma të veçanta, elegante dhe tërheqëse, i lë trupit dhe flokëve tuaj erë të mahnitshme gjatë gjithë ditës, ndërsa ju bën të ndiheni të lirë dhe të bukur.

Përshtatet lehtësisht në çantën tuaj, gjë që e bën të lehtë përdorimin kudo në çdo kohë të ditës.

Falë aromës së lehtë dhe të këndshme që përmban, është mënyra ideale për t'i dhënë trupit një aromë të lehtë, efektive dhe natyrale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë