ULTRA COMPACT AMBIANCE MIST SANDALWOOD CAR & ROOM & LINENS VEGAN 100ml | AROMË PËR AMBIENT

UNI CosmeticsKodi:8697420536022

Çmimi:
€2,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një aromë që do t'ju ndryshojë humorin. Ambience mist është një aromë që ëmbëlson mjedisin ku qëndroni.

Mund t'a spërkatni në dhomë, zyrë, makinë, divan, veshje, tualet etj.

Spreji me aromë nga Ultra-Compact e bën dhomën tuaj të ketë një aromë të shkëlqyeshme dhe i shton pak ditës suaj.

Pa ngjyra artificiale dhe parabene!

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë