TRUSSARDI BIANCO TOILETTE FOR WOMEN 75ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3605470800036

Çmimi:
€35,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Trussardi Bianco For Women (Trussardi Bianco Fo Wumen) - një aromë simpatike femërore Bianco nga Trussardi krijuar për një grua moderne - me shkëlqim, elegante dhe sensuale.

Kjo grua është plot energji dhe kërkon të bëjë jetën e saj një fantazi.

Dhe një nga ëndrrat e saj është aroma e Bianco, duke ndërthurur lumturinë dhe lirinë e brendshme, gëzimin e jetës dhe një humor të këndshëm pranë saj.

Një aromë e endur nga shënime të hollësishme të grejpfrutit rozë ekzotike, magnolisë delikate, lotusit luksoz, akordeve drunore sensuale dhe ambergris aromatik.

Përmban: aromatike, ujë të distiluar, alkool etilik (fraksion vëllimi, shiko në paketë)

Mënyra e aplikimit: Spërkateni mbi lëkurë nga një distancë prej 15cm.

Mos e përdorni për qëllime ushqimore.

Shmangni kontaktin me sytë.

Kushtet e ruajtjes: Ruani në temperaturën e dhomës

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë