TESORI D'ORIENTE MUSCHIO BIANCO 150ml | DEODORANT PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8008970036922

Çmimi:
€3,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një stimulues i provokuar, aromë e pastër me një ndjesi pluhuri e një ndjenjë e qëndrueshme freskuese dhe tërheqëse.

Tesori d'Oriente është një aromë e ngrohtë dhe delikate falë muskut në lidhje me shtesa të qelibarit.

Muschio Bianco zgjon shqisat dhe i prekë ndjenjat e tyre.

Qelibari merr energjinë negative, harmonizon emocionet dhe hap dyert e eksitimit sensual.

Një anhalter i gjatë duke bërë aromat me një bukuri sensuale dhe harmonike.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë