TESORI D'ORIENTE CHINA ORCHID BODY CREAM 300ml | KREM USHQYES PËR LËKURË & TRUP

Uni CosmeticsKodi:8008970007212

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Treasures of the East - CHINESE ORCHID -Body Cream

nourishing skin and body cream with the fine floral fragrance of the Chinese orchid.

The Chinese orchid is a flower with an aphrodisiac effect and a symbol of passion.
With Tesori d'Oriente Body Cream Chinese Orchid, you can bring this intense yet sensual fragrance directly to your skin and distribute it throughout your body. So the exotic scent can take you on a journey to distant lands.

By the way, your skin is deeply nourished and nourished by the body cream, giving it freshness and elasticity

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë