TESORI D'ORIENTE AYURVEDA SHOWER CREAM 250ml | KREM PËR TRUP

UNI CosmeticsKodi:8008970043647

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Treasures of the East Ayurveda shower cream
A ritual inspired by the principles of Ayurveda to find the inner harmony.

This aromatic shower cream contains five precious ingredients of the ayurvedia tradition:
Amla oil
Neem oil
sesame oil
Aloe vera
Calendula

The ingredients have been carefully chosen to regenerate the skin and to moisturize it.

An ethereal fragrance enriched with essential oils of orange, lemon and patchouli around the body and mind
Balance and wellness.

ph-neutral. dermatologically tested.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë