PERLA SUSIE UV LED TOP COAT 15ml | SHKËLQYES PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:6892019000669

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Susie Eileen Gel Top Coat kurrë nuk ka qenë më e lehtë për përdorim.

Veçoritë: 

 • E përshtatshme për ta aplikuar mbi gellin UV të thonjve/thonjve me akrilik/thonjve artificial/thonjve natyral etj.
 • Nuk ka periudhë të tharjes, nuk ka thyerje, me qëndrueshmëri deri në 2 javë, shkëlqim pasqyreje e përkryer dhe ndihmon në përforcimin e thonjve tuaj me shtresë shkëlqyes të qëndrueshëm
 • Aplikoni Bazën për thonj – thajeni atë
 • Aplikoni ngjyrën – thajeni atë (pastaj përsëritni me kotin e dytë)
 • Aplikoni Top Coat – Thajeni me llambë UV për një periudhë prej 2 deri në 3 minuta, apo me llambë LED për thonj për një periudhë prej 30 deri në 60 sekonda.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë