SUGARBEAR SLEEP VITAMINS BOX 60pcs | VITAMINA PËR GJUMË

UNI CosmeticsKodi:850000320062

Çmimi:
€35

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Me arushin gjumi shpejt t'vjen, e ëndrra t'bukura t'bjen!

Arushët prej gome SugarBear Sleep janë një përmledhje përbërësish lehtë të përdorshëm, të formuluar shkencërisht dhe që kanë përmbajtje të vitaminave vegane të dizajnuara për t’ju ndihmuar të bëni gjumë të mirë dhe të qetë!

Të formuluara me melatoninë, arushët prej gome me shije manaferrash përfshijnë poashtu përzierjen tonë sekrete Rest Well Blend që përfshin gjethe balsami të limonit (Melissa officinalis), lule pasioni, rrënjë valeriane dhe 5-HTP.

SugarBear Sleep janë vitamina gome që e shtojnë energjinë për gjumë. Ato janë vegane dhe nuk përmbajnë sojë, gluten, apo materie nga kafshët.

Ndaloni përdorimin e tabletave të forta me shije të keqe dhe filloni të kënaqeni me arushët e ëmbël prej gome, me shije manaferrash!

Të prodhuara në ShBA! Nuk përmbajnë sheqerëra apo shije artificiale.

Ju vetë do t’i shijoni dhe vëreni dallimin!

*Shënim: Këto produkte nuk u janë nënshtruar vlerësimit të Administratës për Ushqim dhe Medikamente të ShBA-ve. Këto produkte nuk janë të destinuara për të diagnostikuar, trajtuar, shëruar apo parandaluar çfardo sëmundje. Këshillat ushqyese të dhëna nga SugarBear nuk kanë për qëllim që të zëvendësojnë shërbimet mjekësore. Nëse gjendja e juaj shëndetesore nuk është e mirë, ju lutem drejtohuni tek mjeku i caktuar. Rezultatet individuale mund të jenë të ndryshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë