SUBRINA PROFESSIONAL STYLE PRIME BLOW-DRY SPRAY 150ML | SPREJ PËR VOLUMË TË FLOKËVE

UNI CosmeticsKodi:4260446014726

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Spreji për volum i jep flokëve dendësi dhe definim. Lejon një kontroll të përsosur për të krehur dhe stiluar me tharëse dhe furçë.

I lë flokët me një shtrëngim të butë dhe të këndshëm për prekje gjatë gjithë ditës, ideale për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht ato të holla dhe të dobësuara.

 

Karakteristikat kryesore:

 • Ideale për flokë të holla dhe të dobësuara
 • Flokë të lëmuara dhe të buta
 • Fiksimi: i fortë 2/4
 • Ndriçim mesatar

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në flokë të lagur.

 

SHËNIM: 
TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.
NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë