SUBRINA PROFESSIONAL STYLE FINISH HAIR GLUE 150ML | KREM SHUMË I FORTË PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:4260446014894

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krem i papërshkueshëm nga uji që siguron mbajtje maksimale të flokëve më të kërkuara. Modeli i flokëve do të mbetet nën kontroll deri në larjen e radhës. Ideale për stilimin e modeleve të flokëve të shkurtra që kërkojnë kontroll maksimal. Kremi ka aftësinë të krijojë të gjitha llojet e formave.

Shkalla e fiksimit: 4/4.

Mënyra e përdorimit: Për t'i shtuar volum dhe dendësi flokut, aplikojeni produktin në flokë të lagur, duke filluar nga rrënjët, më pas thajeni me flokun. Për kaçurrela të përcaktuara, merrni një sasi të vogël të produktit në duar, aplikojeni në flokë dhe thajeni me furçë ose lëreni të thahet në mënyrë natyrale

SHËNIM: 
TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.
NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë