SUBRINA PROFESSIONAL PERMANENT LOTION FIX 1+1 450ML | LOSION FIKSUES

Zbritje 33%
UNI CosmeticsKodi:4260728410420

Çmimi:
€2,99 €4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Losioni Fiksuës 1+1 është një preparat i koncentruar për neutralizimin dhe stabilizimin e flokëve .

Losioni Fiksuës 1+1 është një hap i domosdoshëm për të përfunduar procesin e përhershëm.

Pas periudhës së procesit, lani flokët tërësisht me ujë të ngrohtë dhe thajini butësisht flokët me një peshqir. Aplikoni shkumën e krijuar nga uji dhe fiksuesi 1+1 në flokët e dredhura dhe lëreni të veprojë për 10 minuta. Më pas shpalosni me kujdes kaçurrelat, aplikoni shkumën e mbetur në flokë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta të tjera. Pas përfundimit të procesit , lani flokët me ujë të ngrohtë.


SHËNIM: 
TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.
NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë