SUBRINA PROFESSIONAL PERMANENT DAMAGED 500ML | THARTIRË PËR FLOKË TË DËMTUARA

Uni CosmeticsKodi:3838980511905

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Losioni është një preparat bazik për njerëzit me flokë të shëndetshëm dhe normale që duan të krijojnë kaçurrela të forta. Losioni ndryshon për një kohë të gjatë strukturën e flokëve, dhe ju lejon të krijoni modele flokësh moderne, kaçurrela të bukura, rezistente dhe të qëndrueshme.

Karakteristikat kryesore:

 • E krijuar për të gjitha llojet e flokëve të shëndetshme
 • E përkryer për kaçurrelat e para
 • Vetëm për përdorim profesional

Mënyra e përdorimit: Mbështilleni flokët dhe lagni me kujdes çdo fije floku


SHËNIM: TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë