SUBRINA HAIR CODE WAX MISTY TIP 100ml | DYLLË (WAX) PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:4260379932951

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krem definues e cila u sjellë flokëve pamje natyrale, të teksturizuar dhe të çrregullt, me përfundim mat. I bën flokët jashtëzakonisht të bindura dhe mund të stilohen në çdo kohë.

Për çka shërben? 
E përkryer për çdo lloj të flokëve të shkurtra.

Funksioni i tij kryesor 
Kremi In Disguise lejon krijimin e stileve të ndryshme të flokëve. Kremi përforcon flokun, duke i sjellur përcaktim pa pamje të shkëlqyer. Agjenti përcaktues, në kombinim me shtojcat e yndyrshme dhe dyllat natyral, krijon shtresë të hollë transparente dhe elastike mbi sipërfaqen e flokut e cila sjellë mbajtje mesatare dhe e mbanë fleksibilitetin e tyre. In Disguise përmban argjilë natyrale e cila ka mundësinë që të thith lagështinë dhe vajrat, duke i sjellur flokëve përfundim mat.

Përdorimi 
Masazhojeni një sasi të vogël kremi në mes të shuplakave dhe përdoreni tek flokët e thara. Është e lehtë për tu përdorur dhe pastrojeni flokët me shampo të zakonshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë