SUBRINA CREMEOXYD HYDROGEN 40VOL. 12% 1000ml | HIDROGJEN

Uni CosmeticsKodi:4260379932104

Çmimi:
€5,04

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Hidrogjeni Cremeoxyd është një krem zhvillues ​​që siguron që kremat me ​​ngjyra Subrina Professional dhe Gelli Blanc Premium të kenë efekt optimal. Një substancë ushqyese me një kompleks stabilizues lejon depërtimit uniform dhe optimal në flokë. Hidrogjeni Cremeoxyd mbron dhe ushqen flokët tuaj gjatë ngjyrosjes ose zbardhimit.

Duke pasur parasysh kërkesat e ngjyrososjes, ju mund të zgjedhni në mes të pesë përqendrimeve të ndryshme: 1.9, 3, 6, 9, 12%.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë