SUBRINA PROFESSIONAL CARE SILVER SHAMPOO 1000ML | SHAMPO PËR NEUTRALIZIMIN E TONEVE TË VERDHA

Zbritje 50%
UNI CosmeticsKodi:4260446015617

Çmimi:
€5,99 €11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kundërvepron me tonet e verdha të padëshiruara

Një shampo kundër zverdhjes që eliminon në mënyrë efektive tonet e verdha të padëshiruara nga flokët, duke ruajtur ngjyrën bionde.

Formula e tij përmban glicerinë që hidraton dhe rikthen flokët, vitaminë E, një antioksidant i fortë që ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga radikalet e lira dhe keratina.

Karakteristikat kryesore:

 • Ideale për flokë bjonde, thinjura ose të zbardhura
 • Kundërvepron me tonet e verdha të padëshiruara
 • Ushqen dhe rigjeneron floket

SHËNIM: 
TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.
NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë