SUBRINA PROFESSIONAL CARE REPAIR SHAMPOO 250ML | SHAMPO PËR RIPARIMIN E FLOKËVE

Zbritje 50%
UNI CosmeticsKodi:4260446015518

Çmimi:
€2,49 €4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Riparon, pastron dhe hidraton

Shampo riparuese për flokë të thatë dhe të dëmtuara, e cila ndihmon në përmirësimin e strukturës së flokëve, duke parandaluar shfaqjen e majave të çara.

Formula e tij përbëhet një përbërës ushqyes që ndihmon në rikuperimin e dëmeve, rrit forcën dhe ka përfitime kundër plakjes, ndërsa vaji i tij, i pasur me vitamina A, B, C, D, F dhe acide yndyrore omega, ju ofron flokëve hidratim të thellë dhe forcon flokët e dobët dhe të dëmtuar. Një tjetër nga përbërësit aktivë të tij është Glicerina, hidratues dhe restaurues, ky përbërës ndihmon në vendosjen e ekuilibrit dhe hidratimit.

 

Karakteristikat kryesore:

 • I përshtatshëm për flokë të thatë dhe të dëmtuara
 • Pastron, hidraton dhe riparon flokët e dëmtuara
 • Parandalon shfaqjen e majave të çara
 • Përmirëson strukturën e flokëve

 

Mënyra e përdorimit: Aplikoni shampon në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht në flokë. Shpërlajeni tërësisht me ujë. Për rezultate më të mira, kombinoni shampon me kondicionerin riparues të së njëjtës gamë.

SHËNIM: 
TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.
NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë