SUBRINA PROFESSIONAL CARE REPAIR SHAMPOO 1000ML | KONDICIONER PËR RIPARIMIN E FLOKËVE

UNI CosmeticsKodi:4260446015549

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ushqen dhe riparon flokët

Kondicioneri riparues ushqyen flokët, duke i lënë të buta, të ushqyera dhe me shkëlqim, duke i rikthyer flokët e shëndetshme dhe duke i mbrojtur nga nxehtësia e dëmshme e tharëseve.

 

Formula e tij përbëhet nga një përbërës ushqyes që ndihmon në rikuperimin e dëmeve, rrit forcën dhe ka përfitime kundër plakjes. Një tjetër nga përbërësit e tij aktiv është vaji, i pasur me vitamina A, B, C, D, F dhe acide yndyrore omega, i cili i siguron flokëve hidratim të thellë dhe forcon flokët e dobëta dhe të dëmtuara.

 

Karakteristikat kryesore:

 • I përshtatshëm për flokë të thatë dhe të dëmtuara
 • Hidraton dhe riparon flokët e dëmtuara
 • Rikthen shëndetin dhe shkëlqimin e flokëve
 • Vegane

 

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni kondicionerin në flokë të tharë me peshqir, krehni me dorë dhe lëreni për 1-2 minuta. Shpërlajeni tërësisht me ujë. Për rezultate më të mira, kombinoni kondicionerin me shampon riparuës të së njëjtës gamë.

SHËNIM: 
TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.
NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë