SUBRINA PROFESSIONAL CARE COLOUR SHAMPOO 1000ML | SHAMPO PËR FLOKË TË NGJYROSURA

UNI CosmeticsKodi:4260446015570

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Siguron ngjyrë më të qëndrueshme dhe rrit shkëlqimin. Shampo për flokë të lyer me ekstrakt bajamesh dhe keratin. Ai forcon dhe rigjallëron flokët dhe ruan elasticitetin dhe shkëlqimin e tyre. Siguron ngjyrë të qëndrueshme. Për të gjitha llojet e flokëve të lyera.

PËRDORIMI:

Aplikoni shampon në flokë të lagura dhe fërkojeni butësisht në lëkurën e kokës. Shpëlajeni tërësisht me ujë. Për rezultate më të mira, përdorni një shampo me balsam për flokë të lyera.

PËRBËRËSIT:

Quinoa - proteinë natyrale për ruajtjen dhe rigjenerimin e ngjyrës së flokëve. Mbron ngjyrën e flokëve dhe parandalon zbehjen e tyre.

Vitamina E - një antioksidant i fuqishëm që mbron flokët nga radikalet e lira dhe rrezet UV.

SHËNIM: 
TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.
NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë