SUBRINA PROFESSIONAL CARE COLOUR LUCK SHAMPOO 1000ML | SHAMPO PËR MBROJTJEN E NGJYRËS SE FLOKËVE

UNI CosmeticsKodi:4260446015631

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Intensifikon dhe parandalon zbehjen e ngjyrave

Një shampo me pH të ulët që ruan ngjyrën e flokëve, duke rregulluar pigmentet dhe duke siguruar ngjyrën afatgjatë.

Formula e saj përmban: Glicerinë, një përbërës hidratues dhe restaurues, i cili gjendet natyrshëm në trupin tonë dhe që ndihmon në vendosjen e ekuilibrit dhe hidratimit; Vitamina E, një antioksidant i fortë që ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga radikalet e lira dhe rrezet UV, i cili parandalon zbehjen e ngjyrës dhe rrit shkëlqimin e flokëve.

Karakteristikat kryesore:

 • Ideale për të gjitha llojet e flokëve, pas çdo trajtimi me ngjyra
 • Rrit intensitetin e ngjyrës dhe parandalon zbehjen
 • Ekskluzivisht për profesionistët
 • Përdoreni vetëm në studio bukurie


Mënyra e përdorimit: Pas procesit të ngjyrosjes, lani flokët me shampo Color Lock. Aplikoni maskën Color Lock në flokë të tharë me peshqir dhe lëreni të veprojë për 3-5 minuta. Shpërlajeni mirë.

SHËNIM: 
TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.
NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë