SUBRINA PROFESSIONAL STYLE FINISH WAX CREAM 100ML | WAX KREM PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:4260446014870

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dylli i jep flokëve cilësi dhe shkëlqim. E shkëlqyeshme për flokë të shkurtër dhe përkufizon majat të flokëve. E përkryer për flokë të trashë, kaçurrela dhe për këdo që dëshiron një mbajtje natyrale dhe super shkëlqim.

Mënyra e përdorimit:
Fërkoni një sasi të vogël dylli në pëllëmbët e duarve dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në flokë të thatë. Për të përmirësuar efektin e flokëve të lagur, aplikoni kremin në flokë të lagura. 

SHËNIM: 
TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.
NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë