SUBRINA PERMANENT STANDARD LOTION 1000ml | THARTIRË PËR FLOKË STANDARDE

Uni CosmeticsKodi:4260379931954

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Perm Lotion S

Perming Lotion S është preparat i butë alkalin për flokë të shëndetshme, dhe për flokë normale që ju dëshironi t’i bëni kaqurrele të forta. Losioni në mënyrë të përhershme e ndryshon strukturën e flokëve dhe krijon stil modern për flokë kaqurrele të bukura, elastike dhe të vazhdueshme.

Për kë është? 

Perming Lotion S është projektuar për të gjitha llojet e flokëve të shëndetshme. Është e përkryer për bërjen për herë të parë të flokëve kaqurrele. Përdoret vetëm për sallone të bukurisë.

Funksioni i saj kryesor?
Losioni në mënyrë të përhershme e ndryshon strukturën e flokëve dhe krijon stil modern për flokë kaqurrele të bukura, elastike dhe të vazhdueshme.

Përdorimi
Dredhni flokët me figaro të përshtatshme plastike dhe përdorni një tampon të pambukut për çdo dredhje me losion. Ndiqni udhëzimet për përdorim.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë