SUBRINA PERMANENT DAMAGED LOTION 1000ml | THARTIRË PËR FLOKË TË DËMTUARA

Uni CosmeticsKodi:4260379931930

Çmimi:
€8,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Perm Lotion D

Perming Lotion D është preparat i butë alkalin për flokët e dobëta dhe të dëmtuara.

Për kë është? 
Perming Lotion D është shumë i butë, pra, është për flokët e dëmtuara me poroz, të lyera dhe flokët me mbetje permanente. Është i përshtatshëm posaçërisht për flokët me më shumë se 30% të masës së hijezuar dhe për flokët e zbardhura. Përdoret vetëm për sallone të bukurisë.

Funksioni i saj kryesor? 
Locioni në mënyrë të përhershme e ndryshon strukturën e flokëve dhe krijon stil modern për flokë kaqurrele të bukura, elastike dhe të vazhdueshme.

Çfarë është në të? 
Ajo përmban përbërës ushqyes (elastin dhe një polimer kationik), e cila mbron flokët nga tharja, parandalon electrizimin e tyre, duke bërë të mundur krehjen më të lehtë dhe duke i dhënë butësi flokëve, vëllim dhe elasticitet.

Përdorimi 
Dredhni flokët me figaro të përshtatshme plastike dhe përdorni një tampon të pambukut për çdo dredhje me locion. Ndiqni udhëzimet për përdorim.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë