SUBRINA PROFESSIONAL PERMANENT FIX 1+1 500ML | FIKSUES I PËRHERSHËM

Uni CosmeticsKodi:3838980511844

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Permanent Fix 1 + 1 është përgatitje e koncentruar për neutralizim dhe fiksim pas dredhjes së flokëve.

Fix 1 + 1 është një hap i domosdoshëm për të përfunduar procesin e dredhjes. Pas kohës së zhvillimit, tërësisht shpëlani flokët e mbështjella me ujë të ngrohtë dhe i terni flokët lehtë me peshqir.

Përdorimi:

 • Aplikoni shkumën e krijuar me ujë dhe Fix 1 + 1 mbi flokët e mbështjellë dhe e lëni të veprojë për 10 minuta.

 • Pastaj me kujdes hiqni cilindrat, e aplikoni shkumën e mbetur në flokë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta.

 • Pasi që të kryhet fiksimi, shpëlani flokët me ujë të ngrohtë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë