SUBRINA STYLE FINISH VOLUME POWDER 10g | PUDËR PËR VOLUM TË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:4260446014917

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vëllimi i pudrës
Vëllimi i pudrës i sjellë flokëve vëllim dhe plotëni të menjëhershme. E pasuruar me vaj argani për përkujdesje të veçantë.

Për çka shërben?
E përshtatshme për stile të flokëve të gjata që kanë nevojë për plotësi tek rrënjët. Është poashtu e përkryer për stile të flokëve të shkurtra sepse përdorimi i saj nuk i bën flokët ngjitëse.

Funksioni i saj kryesor?
Formula e re dhe pa peshë i teksturizon flokët e juaja në mënyrë që të krijoj vëllim maksimal tek rrënjët. Ky pluhur i mirë dhe i bardhë ofron mbajtje të përkryer pa ngjitje. Sjellë pamje mat dhe do t’iu ndihmojë përforcimin e flokëve duke e shtuar fërkimin në mes të fibrave të flokëve. Poashtu thith lagështinë dhe largon vajin e tepërt, duke konktribuuar kështu në dhënien e efektimit voluminoz.

Cila është përbërja e saj?

Vaji Argan & Silika sililat 

 • Shton fërkimin në mes të fibrave të flokëve
 • Thith lagështinë e tepërt
 • Sjellë mbajtje të fortë dhe vëllim
 • Ushqen flokët
  Përdorimi:
  Spërkatni pudrën tek shuplakat dhe përdoreni tek flokët e juaja të thara. Për më shumë vëllim, përdorni pudrën drejtpërdrejt tek rrënjët e flokëve.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë